#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Kino vakars
ES māja
2006.gada vasarā Latvijā no Somālijas ieradās septiņi bēgļi. Gadu pavadījuši nelegālo imigrantu centrā, viņi nonāca uz ielas – bez dokumentiem, bez iztikas līdzekļiem, bez valodas zināšanām. Kas notika un cik gatava Latvija ir bēgļu uzņemšanai – par to stāsta režisora Kaspara Gobas dokumentālā filma “Pirmie”, kas pirmdien, 2.decembrī, pulksten 17:30 būs skatāma ES mājā (Aspazijas bulvārī 28).
, 22. novembris
ES māja
ES māja sadarbībā ar Lietuvas vēstniecību ikvienu interesentu 12.decembrī aicina uz Lietuvas kino vakaru, kura ietvaros būs skatāma lietuviešu režisora Raimunda Baņoņa filma „Bērni no Amerikas viesnīcas”. Seansa sākums pulksten 17:30.
, 20. novembris
ES māja
Aprīlī ES Mājā sadarbībā ar Spānijas vēstniecību Latvijā ikviens interesents ir aicināts apmeklēt Spānijas kino vakarus – trīs Spānijas vēstniecības Latvijā izvēlētas filmas. Kino vakari notiks 16., 18. un 22.aprīlī ES mājā no pulksten 18:00 – 19:30.
, 03. aprīlis
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties