#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Karjeras diena
ES māja
Eiropas Savienības (ES) māja 26. aprīlī no plkst. 16 līdz 18 aicina apmeklēt informatīvu pasākumu par prakses iespējām ES institūcijās, 29. aprīlī no plkst. 11 līdz 13 – Ulda Šalajeva lekciju par Eiropas Personāla atlases biroja atklātajiem konkursiem. Pasākumi notiks ES mājā, 1.stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 13. aprīlis
ES māja
Kā un kad pieteikties praksei Eiropas Komisijā un Eiropas Parlamentā? Kas ir Eiropas Personāla atlases birojs un kādi ir aktuālie konkursi darbam Eiropas Savienības (ES) institūcijās? Kāda ir tulkotāju darba specifika ES? Uz šiem un citiem jautājumiem eksperti atbildēs Eiropas Savienības karjeras dienā, kas notiks 26. maijā no plkst. 16.00 līdz 18.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 18. maijs
ES māja
  Kā atrast un izvēlēties piemērotāko augstskolu ārvalstīs? Kā tiešsaistē sagatavot saprotamu dzīvesgājuma dokumentu portfolio? Kā internetā pieteikties praksei Eiropas Savienības (ES) institūcijās, atrast mobilitātes un darba piedāvājumus? Uz šiem un citiem jautājumiem eksperti atbildēs Eiropas karjeras dienā – 25.martā no plkst.15:30 līdz 18:00. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.
, 27. marts
ES māja
ES māja E-prasmju nedēļā aicina apmeklēt Eiropas karjeras dienu Kā pareizi tiešsaistē sagatavot Europass dzīvesgājuma aprakstu un uzrakstīt kvalitatīvu motivācijas vēstuli? Kā internetā meklēt darba piedāvājumus? Kas ir un ko piedāvā Eiropas darba mobilitātes portāls EURES? – šie ir tikai daži jautājumi, ar kuriem ik dienu saskaras darba meklētāji. Lai rastu atbildes, ikviens interesents ir aicināts piedalīties EIROPAS KARJERAS DIENĀ, kas ES mājā, Aspazijas bulvārī 28,...
, 25. marts
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties