#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Jaunieši
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
No 27. aprīļa līdz 10. maijam Eiropā jau septīto reizi notiek Eiropas Jaunatnes nedēļa, kuras laikā jauniešiem notiks virkne pasākumu. Latvijā Eiropas Jaunatnes nedēļas aktivitātes organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra. Neformāli Eiropas Jaunatnes nedēļa tika atklāta jau 21. martā, kad jaunieši no visas Latvijas satikās radošajā Idea Lab un kopīgi izstrādāja ieteikumus Eiropas Komisijai, kurus 6. maijā uz Briseli prezentēt dosies cēsiniece Sintija Tarasova.
, 27. aprīlis
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
04.03.2015. Informācija medijiem   Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina 13 līdz 25 gadus vecus jauniešus piedalīties pasākumā “Ideju laboratorija”, kurš notiks 21. martā, viesnīcā “Avalon hotel”.
, 05. marts
BNS
Eiropas Pilsoņu gada ietvaros uzmanība tiek pievērsta arī dažādām ar jauniešu apmaiņas un iniciatīvas projektiem, kas uzņēmīgiem un zinātkāriem jauniešiem palīdz pierādīt sevi un saprast savas spējas, kā arī iegūt starptautisku pieredzi un kontaktus. Piektdien seminārā Eiropas Savienības (ES) mājā vairāk nekā 30 jaunieši veltīja vairākas stundas laika, lai Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) pārstāvja Edgara Knohenfelda pavadībā saprastu, kā pareizi...
, 08. aprīlis
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties