#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Izstāde
ES māja
Mājas kā jēdziens var tikt uztverts dažādi, gan kā vieta un piederība valstij, tautai, gan katram ļoti individuāli – kāda sīka lietiņa vai pankūku smarža. Mājas ir gan kā fizisks patvērums, gan kā iekšēju sajūtu kopums. Cilvēku izpratni nosaka viņu dažādā pieredze, dažreiz mājas tiek uztverts kā ierobežojums, bet visbiežāk tomēr kā vieta, kur var justies labi, droši un brīvi.
, 01. novembris
ES māja
  Līdz 29.oktobrim Eiropas Savienības mājā apskatāma Iecavas novada amatiergleznotājas Ineses Eglītes gleznu izstāde “Krāsu simfonija ”Atklāsme””.
, 29. septembris
ES māja
No 17.08. līdz 30.08. apskatāma Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas vizuāli plastiskās mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstāde "Latviešu māksla bērna acīm" Izstādes atklāšana 17. augustā, plkst. 16:00. Laipni aicināti visi interesenti, audzēkņi un audzēkņu vecāki.
, 17. augusts
ES māja
Ceļojošā digitālā foto izstāde veltīta Teiču Dabas rezervāta 35. un Krustkalnu Dabas rezervāta 40. jubilejas gadam, to ir iespējams apskatīt no 3. līdz 13. jūlijam, kā arī no 30. jūlija līdz 15. augustam. Teiču Dabas Fonda veidotā multimēdiju izstāde īstenota Latvijas Vides Aizsardzības Fonda projekta “Īpaši aizsargājamo dabas teritoriju glabātie noslēpumi - dāvana Latvijai no paaudzes paaudzē” ietvaros.
, 03. jūlijs
ES māja
  Iepazīsti ukraiņu tradicionālās tautas tērpu Višivankas caur Ukrainas dabas fotoizstādi, kuru veikusi ukraiņu fotogrāfe Ksenija Fetisova. Izstāde ir veltīta Višivankas dienai, kas katru gadu norisinās maijā, kad ukraiņi, svinot kultūru, uzvelk Višivankas un līksmo kopā ar draugiem un viesiem.
, 25. aprīlis
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties