#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Izglītība
Eiropas Savienības māja
Lai demonstrētu inženierzinātņu studiju aizraujošo dabu, Rīgas Tehniskās universitātes studenti 18. martā no plkst. 11.00 – 18.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, būvēs Eiropas tiltu no spageti.
, 14. marts
VALSTS IZGLĪTĪBAS ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRA
Profesionālās izglītības iestādes visā Latvijā aicina jauniešus, kuri vēlas īsā laikā iegūt profesiju, pieteikties Jauniešu garantijas finansētajās vienu un pusotru gadu ilgajās profesionālās izglītības programmās. Jauniešiem vecumā no 17 līdz 29 gadiem ir iespēja izvēlēties un apgūt kādu no 114 profesijām, mācību laikā saņemot stipendiju.
, 15. jūnijs
„Liepājas Universitātei – 60”
Liepājas Universitāte projekta „Liepājas Universitātei – 60” kontekstā sadarbībā ar Latvijas Inovatoru apvienību rīko ekspertu diskusiju „Eiropas Savienības fondu finansējuma piesaiste pētniecībai Latvijas augstskolās: pieredze un nākamā plānošanas perioda perspektīvas”, kas notiks Rīgā, 2014. gada 28.februārī plkst.14:00, Arhitektu Namā (Torņa ielā 11).
, 25. februāris
BNS
  Eiropas Savienības (ES) mājā trešdien notika pasākums, kurā tika spriests par iekļaujošu izglītību; pasākumā tika vērsta arī uzmanību uz pedagogu sagatavotību darbam ar bērniem, kuriem nepieciešams izstrādāt individuālu mācību plānu, lai tie varētu zināšanas gūt vispārizglītojošajās skolās.
, 21. novembris
BNS
Pakistānā valsts skolām ir niecīgs finansējums un lielākā daļa no skolātājiem ir bez izglītības, tie prot tikai lasīt un rakstīt, tāpēc samērā labu izglītību var gūt tikai privātajās augstskolās, lekcijā Eiropas Savienības mājā atzina eksperts Hanss Joahims Gerbers.
, 12. jūnijs
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties