#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Intervijas
Esmu dzimis 1955.gadā. Kad man bija trīs gadi, vecmāmiņa nopirka televizoru. Tajos gados sākās televīzijas ēra. Filmas par karu rādīja vai katru dienu, un mana vecmāmiņa šķendējās, ka bērniem nevajag skatīties tik daudz šausmu. Arī skolā tika daudz runāts par 9. maiju - Uzvaras dienu.
, 28. aprīlis
9.maijā beidzās karš. Karā parasti visi ir zaudētāji, tāpēc labi, ka tas beidzās. Man aptuveni pirms 20 gadiem, kad vēl biju skolnieks un dzīvoju Dobelē , notika svarcelšanas sacensības. Mums parasti sacensības notika brīvajās dienās, arī 9.maijā. Man vēl medaļa saglabājusies no tām sacensībām.
, 28. aprīlis
9. maijs man asociējas ar nacisma sagrāvi un arī ar datumu, kura saistībā daudziem cilvēkiem pēc vēsturiskiem notikumiem radušās pilnīgi pretējas un vēl joprojām ļoti dzīvas emocijas.
, 28. aprīlis
Man 9. maijs ir ļoti personiska diena, kurā pēc gara, skaista mūža no šīs pasaules pirms 20 gadiem projām devās mans vecaistēvs Jānis Kalnzemnieks. Savā ziņā viņš protestēja pret uzvaru, kuru nekad neuzskatīja par uzvaru. Viņš arī nekad neticēja, ka Latvijai izdosies atkal būt Eiropā. Tomēr tas ir noticis, un gan jau arī viņš kaut kur par to priecājas.
, 28. aprīlis
Uzvaras dienu es piedzīvoju pati, kad man bija 18 gadi. Šī diena man asociējas ar cerībām un jaunas dzīves sākumu.
, 28. aprīlis
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties