#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
festivāls LAMPA
ES māja
  Piektdien, 3.jūlijā, un sestdien, 4.jūlijā, no plkst.12.00 līdz 18.00 Cēsīs, pils parkā, Sarunu festivāla LAMPA ietvaros aicinām apmeklēt Eiropas Savienības mājas telti. Apmeklētājus gaidīs Eiropas Savienības mājas, Europe Direct informācijas centra Valmierā un Eiropas Savienības informācijas punkta Cēsīs konsultanti – Eiropas lietu eksperti, kuri stāstīs par Eiropas Komisijas un Eiropas Parlamenta darbu un ikdienu, kā arī atbildēs uz jautājumiem par Eiropas Savienības sniegtajām...
, 01. jūlijs
ES māja
3. un 4.jūlijā no plkst.12.00 līdz 18.00 Cēsīs, pils parkā, Sarunu festivāla LAMPA ietvaros aicinām apmeklēt Eiropas Savienības mājas telti un piedalīties sarunās, spēlēs un radošajās darbnīcās. Visu festivāla laiku apmeklētājus Eiropas Savienības mājas teltī gaidīs informācijas konsultanti, kuri stāstīs par Eiropas Komisijas un Eiropas Parlamenta darbu un ikdienu, prakses iespējām ES institūcijās un ES finansēto Jauniešu garantijas programmu.
, 16. jūnijs
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties