#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES projektu rakstīšana
ES māja
Eiropas Savienības māja 30. oktobrī no plkst. 16.00 līdz 18.00 aicina apmeklēt praktisku nodarbību par projektu rakstīšanu un finansējuma piesaisti. Pasākums notiks ES mājā, 1. stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā. Veiksmīgu projektu pamatā ir kvalitatīvi un pamatoti pieteikumi. Nodarbība būs īpaši noderīga nevalstisko un citu organizāciju pārstāvjiem bez priekšzināšanām un iepriekšējas pieredzes projektu rakstīšanā un ES fondu finansējuma piesaistī...
, 22. oktobris
ES māja
Eiropas Savienības (ES) māja 28.februārī no plkst. 15.00 līdz 18.00 aicina ikvienu interesentu apmeklēt informatīvu pasākumu par ES fondiem un projektu rakstīšanu. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.
, 22. februāris
ES māja
  Eiropas Savienības māja 26.aprīlī no plkst. 16.00 līdz 18.00 aicina potenciālos projektu pieteicējus, kā arī ikvienu interesentu apmeklēt informatīvu semināru par projektu rakstīšanu un finansējuma piesaistīšanas iespējām. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.
, 14. aprīlis
ES māja
Eiropas Savienības māja 27.janvārī no plkst. 16.00 līdz 18.00 aicina potenciālos projektu pieteicējus, kā arī ikvienu interesentu apmeklēt informatīvu semināru par projektu rakstīšanu un finansējuma piesaistīšanas iespējām. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.
, 19. janvāris
Laura Celmiņa
Lai sekmīgi uzrakstītu Eiropas projektu, svarīga ir gan pārliecinoša ideja, gan arī punktualitāte, aizpildot iesnieguma veidlapas, nodarbībā „Kā rakstīt Eiropas projektu?” sacīja Latvijas Universitātes Eiropas un sabiedrības attīstības studiju akadēmiskajā centra pētnieks Jānis Aprāns.
, 23. februāris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties