#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājas Atvērto durvju diena
ES māja
Eiropas Savienības mājas Atvērto durvju dienās, 23. un 24. septembrī, ikvienu interesentu aicinājām fotografēt, risināt mīklas un tuvāk iepazīt dažādas ar ES valstīm saistītas vietas un objektus, piedaloties foto orientēšanās spēlē „Atklāj Eiropu Rīgā!” Kopā spēlē piedalījās 66 dalībnieki (piektdien – 30, sestdien – 36). Paldies ikvienam no jums! Maksimālo punktu skaitu (61) ieguva 5 komandas, līdz ar to lielos dāvanu komplektus dāvinām:
, 30. septembris
ES māja
  Spēles uzdevumi Game tasks   Nolikums: Atklāj Eiropu Rīgā
, 23. septembris
ES māja
23. un 24. septembrī Eiropas Savienības māja, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, vērs durvis ikvienam interesentam, aicinot piedalīties interesantos un interaktīvos pasākumos par Eiropas Savienību. 23. un 24. septembrī ikviens interesents aicināts fotografēt, risināt mīklas un tuvāk iepazīt dažādas ar ES valstīm saistītas vietas un objektus, piedaloties foto orientēšanās spēlē „Atklāj Eiropu Rīgā!”
, 20. septembris
ES māja
25.septembrī Eiropas Savienības māja, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, vērs durvis ikvienam interesentam, aicinot piedalīties Eiropas valodu meistarklasēs, izziņas darbnīcās un grupas The Coco’nuts koncertā.
, 15. septembris
ES māja
Atzīmējot Eiropas dienu, Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā un Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā 9.maijā no plkst. 11.00 līdz 15.00 aicina apmeklēt Atvērto durvju dienas pasākumus Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 29. aprīlis
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties