#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES kultūra
ES māja
  Eiropas Savienības māja 25. janvārī plkst. 18.00 laipni aicina ikvienu interesentu uz tikšanos ar domātāju un mākslinieku Bernāru Sordē. Saruna notiks saistībā ar Bernāra Sordē „jaunai pasaulei pēc vētras” veltītās gleznas izstādi ES mājā un būs par to, „ko šodien nozīmē gleznot vai filozofēt”. Sarunu vadīs Latvijas Radio žurnāliste Ina Strazdiņa.
, 18. janvāris
ES māja
Pirmais seanss notiks 19. decembrī, kad rādīs filmu "Šuna Lī un dzejnieks", tai sekos filma "Tabu", ko izrādīs 3.janvārī, bet kā beidzamo 4.janvārī izrādīs "Tikai vējš". Visi seansi notiks k/t "Splendid  Palace".
, 17. decembris
EKP
Trešdien, 19.decembrī, pulksten 18:00 Eiropas Savienības (ES) mājā Ziemassvētku sajūtu radīs Sinfonietta Rīga stīgu kvarteta mūziķi, kuri uzstāsies ar īpašu bezmaksas koncertu ES mājas viesiem.
, 13. decembris
BNS
Nemateriālais kultūrais mantojums sniedz ieguldījumu valsts attīstībā un ekonomiskajā izaugsmē, taču to, cik liels ir šis devums, ir visai grūti noteikt, ceturtdien Rīgā atzina UNESCO Nemateriālā kultūras mantojuma nodaļas vadītāja Sesila Divela (Cécile Duvelle).
, 09. jūlijs
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties