#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Erasmus +
aunatnes starptautisko programmu aģentūra
“Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektiem un to atbalstam 2016. gadā pieejami 2 697 427.00 eiro. Speciālisti, kas ikdienā strādā ar jauniešiem un jauniešu līderiem un kuriem līdz šim nav pieredzes “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu rakstīšanā, aicināti piedalīties Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras organizētajā bezmaksas seminārā. Seminārs notiks 2016. gada 18. februārī no plkst. 10:30 līdz plkst. 16:00 viesnīcā “Bellevue...
, 11. janvāris
EKP
16.11.2015. Informācija medijiem   Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina organizācijas, kas aktīvi darbojas profesionālās izglītības un mācību jomā, pieteikties konkursā  Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas saņemšanai.
, 16. novembris
EKP
Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina 2016. gada projektu pieteikumu konkursu Eiropas Savienības (ES) Erasmus+ programmā izglītības un mācību jomā. Konkursā var piedalīties organizācijas, kas darbojas izglītības, mācību, jaunatnes vai sporta jomā.
, 02. novembris
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
  Lai informētu sabiedrību par plašajām mobilitātes iespējām, Eiropas informācijas tīkls jauniešiem Eurodesk septembra beigās visā Eiropā organizē kampaņu “Time to Move”. Latvijā šīs kampaņas laikā jaunieši un jaunatnes jomas darbinieki aicināti apmeklēt dažādus bezmaksas seminārus. 21. septembrī ES Mājā notiks pieredzes apmaiņas seminārs “Es piedalījos/īstenoju “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projektu”.
, 03. septembris
EKP
    Eiropas Savienības mājā Rīgā skatāma Latvijas Mākslas akadēmijas pasniedzēju un studentu darbu izstāde „Erasmus specefekti” No 2014. gada 6. līdz 22. maijam Eiropas Savienības mājā Rīgā skatāma Latvijas Mākslas akadēmijas mācībspēku un studentu darbu izstāde „Erasmus specefekti”, kas rīkota sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā. Ekspozīcijā būs aplūkojamas Latvijas Mākslas akadēmijas rektora prof. Alekseja Naumova, prorektora prof. Kristapa...
, 06. maijs
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties