#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Erasmus
BNS
Neatsverama pieredze ir viens no iemesliem, lai izmantotu “Erasmus” apmaiņas programmu, kuru, studējot Latvijā, nav iespējams gūt, ceturtdien pasākumā Eiropas Savienības (ES) mājā uzsvēra Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) pārstāvji. Video streaming by Ustream  
, 25. janvāris
RTU
Ceturtdien, 2013.gada 24.janvārī, pulksten 16:00 Eiropas Savienības mājā Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, norisināsies informatīvs seminārs „ERASMUS studijas: Kāpēc doties un kā tur nokļūt?” par studijām Erasmus programmas ietvaros.
, 22. janvāris
VIAA
Turpinot populārās studentu apmaiņas programmas Erasmus 25.gadadienas atzīmēšanu Latvijā, līdz 30.septembrim Eiropas Savienības mājas Zināšanu istabā visiem interesentiem ir iespēja iepazīties ar interaktīvo stendu „ERASMUS vēstnieki”.
, 28. augusts
Eko Media
Eiropā populārākā studentu apmaiņas programma Erasmus šogad atzīmē savu 25.gadadienu. Lai atainotu Erasmus plašās iespējas, nozīmi dalībnieku profesionālajā un personiskajā izaugsmē, kā arī augstākās izglītības kvalitātes celšanā, 25.gadadienas atzīmēšana Latvijā turpināsies visa gada garumā.
, 11. aprīlis
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties