#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Eiropas Veiksmīgo sieviešu akadēmija
BNS
                                                          Pēc darbošanās veiksmīgo sieviešu akadēmijā tās dalībnieces guvušas papildu ticību saviem spēkiem, kā arī jaunus draugus un paziņas, Eiropas veiksmīgo sieviešu akadēmijas noslēguma pasākumā Eiropas Savienības mājā atzina tās dalībnieces.
, 21. marts
BNS
Cilvēki nebaidās no pārmaiņām, bet gan no zaudējumiem, ko tās varētu nest, Eiropas veiksmīgo sieviešu akadēmijas noslēguma lekcijā par komandas darbu un pārmaiņu vadību Eiropas Savienības mājā teica līderības un labas pārvaldības eksperte Inese Voika.  
, 04. marts
LSOST
                                                  Ceturtdien, 28.februārī pl. 17:00 www.esmaja.lv lapā translēs Eiropas veiksmīgu sieviešu akadēmijas februāra nodarbības. Tās būs pēdējās lekcijas akadēmijas mentoru programmā.
, 26. februāris
BNS
Ikvienam cilvēkam ir svarīgi būt sevis paša zīmolvedim, jo līderis ir tas, kuru atpazīst un kuram seko, piektdien Eiropas veiksmīgo sieviešu akadēmijas mentoru kluba lekcijā teica zīmolu komunikācijas konsultante Inese Apse-Apsīte.
, 28. janvāris
LSOST
Piektdien, 25.janvārī pl. 17:00 www.esmaja.lv lapā translēs Eiropas Veiksmīgo sieviešu akadēmijas janvāra nodarbības.
, 18. janvāris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties