#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Eiropas Valodu diena
ES māja
No 25. līdz 28. septembrim ik vakaru Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā būs iespēja piedalīties nodarbībās un izzināt Eiropas valodu daudzveidību.
, 25. septembris
ES māja
Eiropas Valodu dienā, 26. septembrī, no plkst. 12.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā aicinām piedalīties nodarbībās un iepazīt deviņas dažādas valodas: franču, igauņu, itāļu, lietuviešu, poļu, spāņu, vācu, zviedru un zīmju. Šī gada nodarbību vadmotīvs – „Ļaujot Eiropas valodām skanēt”.
, 05. septembris
ES māja
Vietu skaits radošajās darbnīcās ir ierobežots, tāpēc aicinām nodarbībām pieteikties jau iepriekš tiešsaistē (spiežot uz izvēlētās valodas): 13.00–13.40 (paralēli 3 darbnīcas) 14.00–14.40 (paralēli 3 darbnīcas)
, 05. septembris
EKP
  Otrdien, 1.oktobrī, plkst.18.30 Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28) mākslas tikšanās cikla „Eiropas gadalaiki: rudens, ziema” jauno sezonu atklās pasākums „Eiropas mēle jeb Kas ir tulkotājs?”.
, 27. septembris
Latviešu valodas aģentūra
    Katru gadu 26. septembrī Eiropas Savienības dalībvalstīs atzīmē  Eiropas Valodu dienu, kad tiek pievērsta īpaša uzmanība Eiropas valodām, valodu daudzveidībai un to apguvei. Latviešu valodas aģentūra ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu 26. septembrī plkst. 18.00 E. Smiļģa muzeja pagalmā aicina uz spāņu, itāļu, latviešu, lietuviešu valodas un kultūras vakaru „Ieklausies, izdziedi un izgaršo kultūru”.
, 26. septembris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties