#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Eiropas Pilsoņu gads 2013
BNS
Eiropas Savienības (ES) mājā ceturtdien notika Eiropas Pilsoņu gada 2013 noslēguma pasākums, kurā tika sumināti gada aktīvākie cilvēki – nevalstisko organizāciju pārstāvji un biedrības, kas deva īpašu ieguldījumu Eiropas Pilsoņu gada 2013 veiksmīgā norisē.
, 20. decembris
BPS
Piektdien, 6. decembrī, Ventspils Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, plkst. 13.00, notiks diskusija ar jauniešiem, Ventspils augstskolas studentiem un uzņēmējiem, kā arī nevalstiskajām organizācijām par Eiropas Savienības budžeta līdzekļu izmantošanu Latvijas jauniešu un uzņēmējdarbības attīstības vajadzībām.
, 05. decembris
BPS
Nākamā diskusija ciklā „Lēciens! 2013: Eiropas pilsoņu gads” notiks Jūrmalā 8.novembrī Jūrmalā norisināsies diskusija ar jauniešiem, uzņēmējiem, NVO pārstāvjiem, pašvaldības iestāžu darbiniekiem un namu īpašniekiem, tās temats "Par vietējo sabiedrību, migrāciju un ekonomisko attīstību”, tā būs jau trešā interaktīvā saruna  ciklā "Lēciens! 2013: Eiropas pilsoņu gads". Diskusijas laikā tiks aktualizēti šādi jautājumi: kāda...
, 05. novembris
BNS
Eiropas pilsoņu gada ietvaros notiekošajā interaktīvajā diskusijā “Eiropas nākotne” ar akadēmisko aprindu un uzņēmēju organizāciju pārstāvjiem un žurnālistiem piektdien piedalījās Eiropas Savienības (ES) attīstības komisārs Andris Piebalgs un Latvijas aizsardzības ministrs Artis Pabriks (“Vienotība”). Diskusijā pārrunāts plašs jautājumu loks – no gaidāmās Latvijas pievienošanās eiro zonai līdz Eiropas kopējās drošības politikas veido...
, 25. oktobris
EKP
  Eiropas Komisija 2013. gadā Eiropas pilsoņu gada ietvaros visās Eiropas Savienības dalībvalstīs rīko interaktīvu diskusiju ciklu "Dialogi ar pilsoņiem". To mērķis ir stiprināt saikni ar iedzīvotājiem un iesaistīt sabiedrību Eiropas nākotnes veidošanā.
, 21. oktobris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties