#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Eiropas pieccīņa
ES māja
Sestdien, 29. jūlijā, no plkst. 12:00 līdz 17:00 Valmieras pilsētas svētkos ikviens aicināts piedalīties intelektuālās spēles Eiropas Pieccīņa noslēdzošajā posmā Atvērtā Eiropa, kurā būs iespēja izcīnīt vērtīgas balvas, noskaidrojot savas zināšanas ne tikai par nodarbinātību un inovācijām, bet arī Eiropas un Valmieras ģeogrāfiju un kultūrvēsturi.
, 26. jūlijs
ES māja
  Cēsu pilsētas svētku ietvaros noslēdzies ceturtais komandu spēles Eiropas Pieccīņa posms Eiropa uzlādē, kurā zināšanas par Eiropas Savienības (ES) enerģētikas jautājumiem pārbaudīja vairāk nekā 180 individuālie dalībnieki un komandas, vienlaicīgi iepazīstot pilsētu, baudot svētkus un cīnoties par vērtīgām balvām.
, 25. jūlijs
ES māja
Sestdien, 22. jūlijā, no plkst. 12:00 līdz 17:00 Cēsu pilsētas svētkos aicinām piedalīties intelektuālajā spēlē Eiropas Pieccīņa par tēmu Eiropa uzlādē un izcīnīt  vērtīgas balvas.
, 19. jūlijs
ES māja
Kuldīgas pilsētas svētku ietvaros noslēdzies trešais komandu spēles Eiropas Pieccīņa posms Digitālais gadsimts, kurā zināšanas par Eiropas Savienības (ES) digitālo programmu pārbaudīja 178 individuālie dalībnieki un komandas, vienlaicīgi iepazīstot pilsētu un cīnoties par vērtīgām balvām.
, 18. jūlijs
ES māja
Sestdien, 15. jūlijā, no plkst. 12:00 līdz 17:00 Kuldīgas pilsētas svētku ietvaros ikviens aicināts apskatīt pilsētu un piedalīties intelektuālajā spēlē Eiropas Pieccīņa par tēmu Digitālais gadsimts, vienlaicīgi cīnoties par vērtīgām balvām.
, 17. jūlijs
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties