#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Eiropas kultūra
ES māja
Eiropas Savienības mājā pirmdien, 15.decembrī no plkst.17:30 līdz 19:30 notiks radošā darbnīca, kurā ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties ar Ziemassvētku svinēšanas tradīcijām Itālijā. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, 1.stāvā. Darbnīcā itālis Marco Colombo, kurš jau kādu laiku dzīvo Latvijā un vada itāļu valodas un kultūras kursus, stāstīs, kādas ir Ziemassvētku gaidīšanas un svinēšanas tradīcijas saulainajos Eiropas dienvidos –...
, 09. decembris
ES māja
ES māja sadarbībā ar Ungārijas vēstniecību ikvienu interesentu 28.novembrī aicina uz Ungārijas kino vakaru, kura ietvaros būs skatāma ungāru satīriskā komēdija „A tanú” (tulk: liecinieks). Seansa sākums pulksten 17:30.
, 07. novembris
ES māja
  ES māja sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību ikvienu interesentu aicina uz zviedru literatūras pēcpusdienu, kas notiks 21.novembrī ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, pulksten 17:30. Visas dienas garumā interesentiem būs unikāla iespēja iepazīties ar Latvijas grāmatnīcās atrodamiem jaunākajiem zviedru rakstnieku darbiem.
, 07. novembris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties