#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Eiropas gada pašvaldība
LPS
14.martā, Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) dod pieteikšanās startu pašvaldībām konkursam „Eiropas Gada pašvaldība 2014”. Konkursu organizē ar mērķi veicināt pašvaldību atbalstu iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanā, nodrošinot saviem iedzīvotājiem daudzveidīgas un kvalitatīvas izglītības, atpūtas un iesaistīšanās iespējas. Šogad noteiks gan uzvarētājus - Eiropas Gada pašvaldības, gan laureātus divās...
, 14. marts
LPS
                                                                                                             Konkursā „Eiropas Gada...
, 03. oktobris
Latvijas Pašvaldību savienība
No 30 pašvaldībām, kuras bija pieteikušās uz konkursa „Eiropas Gada pašvaldība 2013” pirmo kārtu, Plānošanas reģionu vērtēšanas komisijas ir izvirzījušas 15 pašvaldības, kuras sacentīsies konkursa otrajā kārtā, līdz 18.oktobrī svinīgā apbalvošanas ceremonijā tiks sumināti uzvarētāji, kā arī visi konkursanti.
, 16. augusts
Ilze Mutjanko, Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos
Tikko ir noslēgusies reģionālā 1.kārtas vērtēšana konkursam „Eiropas Gada pašvaldība 2012”, kuru organizēja plānošanas reģioni. 16.jūlijā Latvijas Pašvaldību savienībā notika konkursa „Eiropas Gada pašvaldība 2012” konkursa valsts mēroga vērtēšanas komisijas sanāksme, kurā paziņoja katra plānošanas reģiona izvirzītās pašvaldības uz konkursa otro kārtu.
, 17. jūlijs
LPS
Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Veselības, Labklājības, Izglītības un zinātnes, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijām izsludina pašvaldībām pieteikšanos konkursam „Eiropas Gada pašvaldība 2012”.
, 27. aprīlis
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties