#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Eiro ieviešana Latvijā
MK
Aicinām  apmeklēt izstādi „Eiro – mūsu nauda”. Izstādi pagājušajā nedēļā Latviešu biedrības namā atklāja ES ekonomikas un monetāro lietu komisārs Olli Rēns, Ministru prezidents Valdis Dombrovski un finanšu ministrs Andris Vilks.
, 18. septembris
ES māja
ES māja sadarbībā ar Patērētāju tiesību aizsardzības centru (PTAC) 30.maijā plkst. 14.00. aicina uzņēmējus uz semināru par preču un pakalpojumu cenu norādīšanu, pārejot uz eiro. Semināra laikā tiks skaidrotas prasības komersantiem paralēlo cenu atspoguļošanas periodā. Semināru būs iespēja vērot arī tiešraidē www.esmaja.lv!
, 15. maijs
TNS
13.05.2013. Latvijā pēdējā pusgada laikā, no pagājušā gada oktobra līdz šā gada aprīlim, par 10% ir pieaudzis to iedzīvotāju īpatsvars, kam ir pozitīva attieksme pret pāreju no lata uz eiro. To atklāj pētījumu aģentūras TNS šā gada aprīlī veiktā Latvijas iedzīvotāju vecumā no 15 līdz 74 gadiem aptauja.
, 13. maijs
ES māja
Ceturtdien un piektdien Valmierā un Smiltenē notiks diskusijas par Eiro ieviešanu Latvijā. Tiks pārrunāti eiro ieviešanas praktiskie aspekti, Latvijas ieguvumi un riski. Pasākumos piedalīsies Eiropas Parlamenta deputāti Kārlis Šadurskis un Roberts Zīle.
, 17. oktobris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties