#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Drošs internets
ES māja
Eiropas Savienības (ES) māja 28. novembrī no plkst. 17.00 līdz 18.30 aicina ikvienu, kurš aktīvi izmanto internetam pieslēgtas ierīces, apmeklēt praktisku nodarbību “Sargā sevi pats! ABC drošībai internetā ik dienu”. Pasākums notiks ES mājā, 1.stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 14. novembris
Net-Safe Latvia Drošāka interneta centrs
  14. decembrī plkst.10:00 Net-Safe Latvia Drošāka interneta centrs Eiropas Savienības mājas Sarunu istabā (Aspazijas bulvārī 28, 1.stāvā) aicina aktīvus, zinātkārus un domāt gribošus jauniešus uz domnīcu „Nāc un pastāsti, ko tev nozīmē digitālie mediji?”, kas veltīta interneta lietošanas paradumu analīzei.
, 07. decembris
ES māja
  Kā nodrošināt, lai interneta saturs, kam bērni piekļūst datorā vai savā mobilajā tālrunī, nebūtu viņiem kaitīgs? Kā pasargāt bērnus? Uz šiem un citiem jautājumiem vecākiem, auklēm un jebkuram interesentam būs iespēja saņemt atbildes seminārā „Mazajiem par drošu internetu” 22.septembrī no plkst.17.00 līdz 19.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.
, 09. septembris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties