#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Diskusijas
Latvijas Universitātes Preses centrs
Pirmdien, 27. februārī Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28, Rīgā) notiks diskusija par Baltijas Inovatīvo Pētījumu unTehnoloģiju institūta izveidi, tā mērķiem un Baltijas valstu sadarbību Baltijas inovatīvo pētījumu un tehnoloģiju infrastruktūras attīstības projekta ietvaros. Institūta izveidē piedalās vadošās zinātniski pētnieciskās institūcijas no Baltijas valstīm. Diskusiijas sākums plkst.12.00, plkst. 14.00 notiks preses konference, kurā piedalīsies:
, 24. februāris
ES māja
Pielikumā prezentācijas no 21. februāra informatīvā pasākuma „ES finanšu atbalsta programmas jaunajiem uzņēmējiem” ES mājā
, 21. februāris
EKP
Ar ietekmīgās Briseles ekonomikas politikas domnīcas Bruegel direktora vietnieka Guntrama Volfa lekciju par eirozonas krīzi un tās risinājumiem Eiropas Komisijas (EK) pārstāvniecība Latvijā trešdien sāk augsta līmeņa debašu ciklu, kurā  2012.gadā uz Rīgu aicinās Eiropā sadzirdētu un uzklausītu viedokļu paudējus politikas, ekonomikas un kultūras jomās.
, 21. februāris
EKP
Kafejnīcas pasākumu vadīja Dr.Juris Šteinbergs - zinātnieks un populāra TV raidījumu seja. Kafejnīcas diskusijā kā eksperti piedalījās Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra vadošais pētnieks Viesturs Baumanis, Latvijas Organiskās sintēzes institūta laboratorijas vadītāja Maija Dambrova, Rīgas Stradiņa universitātes profesore Gaida Krūmiņa un Rīgas Klīniskās universitātes slimnīcas Šūnu transplantācijas centra biotehnoloģe Inese Čakstiņa.
, 20. februāris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties