#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Augstskolas
Andra Mangale, Projekta „Liepājas Universitātei – 60” vadītāja
Liepājas Universitāte sadarbībā ar Latvijas Universitāti un Liepājas pilsētas domi projekta „Liepājas Universitātei – 60” kontekstā, 2014. gada 25.aprīlī, plkst.10:30 Liepājas Universitātē (Lielā iela 14) rīko zinātniski praktisko konferenci „Latvijas augstskolu dažādība kā inovācijas faktors”.
, 23. aprīlis
ES māja
LU piedāvā jaunas studiju apakšprogrammas ar specializāciju ES ārējās attiecībās Latvijas Universitātes Eiropas studiju maģistra programma Ekonomikas un vadības fakultātē nākamajā gadā piedāvā divas jaunas studiju apakšprogrammas – Eiropas Savienības (ES) ārējās attiecības ar Austrumeiropas reģionu un Krieviju, kā arī ES ārējās attiecības ar Āzijas, Āfrikas, Latīņamerikas un Ziemeļamerikas reģioniem.
, 12. jūlijs
Eiropas Savienība
Otrdien, 25. septembrī, pulksten 13.00 - 14.00 Rēzeknes Augstskolā notiks diskusija „Inovatīvu reģionālo augstskolu konkurētspēja ES izglītības telpā”, ko varēs vērot arī tiešsaistē www.esmaja.lv.
, 21. septembris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties