#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Atvērto durvju diena 2018
ES māja
Šogad Atvērto durvju dienas notiek Eiropas kultūras mantojuma dienu ietvaros, aktualizējot kultūras mantojuma dažādību un nozīmi sabiedrībai. Norises laiks: 14. septembrī 10.00 – 20.30 un 15. septembrī 10.00 – 14.00   Foto orientēšanās spēle "Izzini Eiropu Rīgā!"
, 20. augusts
ES māja
  Dodies ceļojumā pa Eiropu! Atzīmējot Eiropas Kultūras mantojuma gadu, interaktīvas un izzinošas aktivitātes Atvērto durvju dienā jauniešiem piedāvās Eiropas Savienības māja, Latvijas Republikas Ārlietu ministrija, Eiropas Elektronisko sakaru regulatoru iestādes birojs, Latvijas Republikas Saeima un Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija.
, 26. aprīlis
ES māja
Ik gadu Eiropas dienā, 9. maijā, Eiropas Savienības māja organizē Atvērto projektu dienu, aicinot skolēnu grupas un individuālos interesentus no dažādām Latvijas pilsētām doties „ceļojumā pa Eiropas Savienību”, lai ieraudzītu un izprastu, ko Latvijai nozīmē Eiropas Savienība, kā tā darbojas un kur ieraugāma.
, 20. marts
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties