#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Attīstības izglītība
ES māja
20. oktobrī plkst. 18.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28. Humana People to People Latvija dos iespēju klātesošajiem iepazīties ar Erasmus+ projektu pieredzi miera izglītības jomā, diskutēt par to, kas ir miers, miera izglītība, un ko tā var sniegt mums pašiem un cilvēkiem ap mums.
, 14. oktobris
ES māja
ES māja sadarbībā ar Latvijas Platformu attīstības sadarbības (LAPAS) biedru organizāciju Humana People to People in Latvia aicina bērnus un viņu vecākus uz radošo darbnīcu „Rokas lelles stāsta Āfrikas bērnu stāstus”. Pasākums notiks sestdien, 26.oktobrī, pulksten 11:00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28.
, 08. oktobris
Izglītības attīstības centrs, "IAC" ir nevalstiska organizācija, kas dibināta ar mērķi sniegt ieguldījumu izglītotas, demokrātiskas sabiedrības attīstībā, sekmējot indivīdu un organizāciju profesionālo kapacitāti, konkurētspēju, sadarbību un pilsonisko līdzdalību mūsdienu mainīgajā pasaulē. IAC darbības mērķi virzīti uz sabiedrības, kas ir izglītota, iekļaujoša un kas mācās, attīstību un nostiprināšanu Latvijā.
Uzsākot jauno mācību gadu, Izglītības attīstības centrs izsludinājis skolu atlases konkursu dalībai trīs gadu izglītības projektā „Globālā dimensija sociālo zinātņu mācību priekšmetos” un aicina pieteikties skolas un pedagogus, kam profesionālajā izaugsmē būtiski gūt mūsdienu skolai konkurētspējīgas priekšrocības. Konkursa nolikums un anketa pieejama www.iac.edu.lv un www.globalaizglitiba.lv. Pieteikšanās līdz 17.septembrim.
, 04. septembris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties