#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Atpakaļ uz skolu 2015
EKP
Šī gada 26. martā nu jau 8 gadu pēc kārtas Latvijā tiek uzsākta akcija „Atpakaļ uz skolu”. Akcijas mērķis ir tuvināt Eiropas Savienības (ES) institūcijas jaunajai paaudzei un sniegt skolēniem unikālu iespēju pārrunāt ES jautājumus ar cilvēkiem, kuri ikdienā strādā ES un citās institūcijās. Šogad akcijai pieteikušies jau vairāk nekā 100 ekspertu no  15 dažādam institūcijām. Ekspertu pieteikšanās turpināsies vēl līdz 17. aprīlim. Detalizēta...
, 25. marts
EKP
Eiropas Savienības lietu eksperti aicināti pieteikties dalībai ikgadējā akcijā "Atpakaļ uz skolu”, kas šogad visā Latvijā norisināsies no 23. marta līdz 22. maijam.
, 05. marts
EKP
Skolēni ar Eiropas Savienību (ES) saistītus jautājumus apgūst tādu tēmu kā – "Latvija var lepoties ar...", "Mana skola/ pilsēta Eiropā", "Eiropas attēlojums dažādu valstu literatūrā un mākslā", "Kopīgais dažādu Eiropas valstu tradīcijās" u.c. ietvaros. Tomēr papildus formālam mācību procesam par efektīvām skolēni uzskata arī citas, ne mazāk būtiskas mācību darba formas – ekskursijas, diskusijas ar ekspertiem un dalību konkursos.
, 18. februāris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties