#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aktualitātes
ES māja
  Eiropas Savienības māja skolām, pirmsskolas izglītības iestādēm, augstskolām, NVO un citiem interesentiem piedāvā iepazīties ar ES institūciju darbību grupu vizītēs, sniedzot informāciju par Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas darbu, Latvijas interešu pārstāvniecību un Eiropas Savienības aktualitātēm.
, 30. augusts
ES māja
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs, Eiropas Komisijas pārstāvniecība un Ārlietu ministrija Eiropas dienā, 9. maijā, aicina skolēnu grupas no dažādām Latvijas pilsētām doties „ceļojumā pa Eiropas Savienību (ES)”!
, 24. marts
ES māja
Interneta bibliotēkas “Atlants.lv” sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā rīkotajā eseju konkursā par tēmu “Es un ES” ir iesniegti un par konkursam atbilstošiem atzīti 44 darbi. Konkursa rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana notiks š.g. 1. aprīlī Eiropas Savienības mājā plkst. 12:00 “Sarunu istabā”.
, 21. marts
Konservatīvo un reformistu alianse Eiropā (ACRE)
  31. martā notiekošajā konferencē Rīgā (ES mājā) pašmāju politikas un ekonomikas eksperti spriedīs par Brexit un tā ietekmi uz Latviju, eirozonu un Eiropas Savienību  
, 16. marts
ES māja
Eiropas Savienības (ES) māja un Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija 30. martā no plkst. 16.00 līdz 18.00 aicina ikvienu interesentu apmeklēt radošo darbnīcu „Sociālā uzņēmējdarbība: no idejas līdz rezultātam”. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.
, 15. marts
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties