#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aktualitātes
ES māja
  Eiropas Savienības māja skolām, pirmsskolas izglītības iestādēm, augstskolām, NVO un citiem interesentiem piedāvā iepazīties ar ES institūciju darbību grupu vizītēs, sniedzot informāciju par Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas darbu, Latvijas interešu pārstāvniecību un Eiropas Savienības aktualitātēm.
, 30. augusts
ES māja
Eiropas Savienības (ES) māja 26. aprīlī no plkst. 16 līdz 18 aicina apmeklēt informatīvu pasākumu par prakses iespējām ES institūcijās, 29. aprīlī no plkst. 11 līdz 13 – Ulda Šalajeva lekciju par Eiropas Personāla atlases biroja atklātajiem konkursiem. Pasākumi notiks ES mājā, 1.stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 13. aprīlis
ES māja
Eiropas Savienības (ES) māja laipni aicina ikvienu interesentu apskatīt franču domātāja un gleznotāja Bernāra Sordē (Bernard Sordet) lielformāta gleznu. Tā būs redzama ES mājas Zināšanu istabā līdz maija beigām. Tikšanās un saruna ar Bernāru Sordē notiks 25. maijā plkst. 17.30.
, 30. marts
ES māja
Lai iepazītu zinātnes aizraujošo dabu un vērtīgi pavadītu laiku, kopā darot un mācoties, aicinām bērnus un viņu vecākus uz bezmaksas radošo nodarbību, kas sadarbībā ar robottehnikas skolu „Alfarobot” notiks 8. aprīlī no plkst. 11.00 - 12.30 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 28. marts
ES māja
Eiropas Parlamenta Informācijas birojs, Eiropas Komisijas pārstāvniecība un Ārlietu ministrija Eiropas dienā, 9. maijā, aicina skolēnu grupas no dažādām Latvijas pilsētām doties „ceļojumā pa Eiropas Savienību (ES)”!
, 24. marts
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties