#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aktualitātes
ES māja
Ik gadu Eiropas dienā, 9. maijā, Eiropas Savienības māja organizē Atvērto projektu dienu, aicinot skolēnu grupas un individuālos interesentus no dažādām Latvijas pilsētām doties „ceļojumā pa Eiropas Savienību”, lai ieraudzītu un izprastu, ko Latvijai nozīmē Eiropas Savienība, kā tā darbojas un kur ieraugāma.
, 20. marts
ES māja
  Eiropas Savienības māja skolām, pirmsskolas izglītības iestādēm, augstskolām, NVO un citiem interesentiem piedāvā iepazīties ar ES institūciju darbību grupu vizītēs, sniedzot informāciju par Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas darbu, Latvijas interešu pārstāvniecību un Eiropas Savienības aktualitātēm.
, 02. marts
ES māja
Atzīmējot Eiropas kultūras mantojuma gadu, Eiropas Savienības māja Eiropas dienā, 9. maijā, aicina skolēnu grupas no dažādām Latvijas pilsētām doties „ceļojumā pa Eiropas Savienību (ES)”!
ADD
, 20. marts
ES māja
  Aicinām topošos un esošos uzņēmējus 21. martā no plkst. 14.30 līdz 18.00 apmeklēt bezmaksas nodarbību „Digitālā satura radīšana komercdarbībā: FOTOGRĀFIJA”. Pasākums notiks Eiropas Savienības (ES) mājā, 1. stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 14. marts
ES māja
  Aicinām topošos un esošos uzņēmējus, kas vēlas uzsākt savu ražojumu pārdošanu internetā, 20. martā no plkst. 15 līdz 18 apmeklēt bezmaksas nodarbību „Kā sākt pārdot digitālajās platformās? Etsy piemērs” Pasākums notiks Eiropas Savienības (ES) mājā, 1. stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.  
, 12. marts
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties