#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aktualitātes
ES māja
Spēles uzdevumi /Drukāšanai uz A4 papīra/     Fotogrāfē, risini mīklas un izzini dažādas ar Eiropas Savienību saistītas vietas un objektus galvaspilsētā!
, 22. septembris
ES māja
Eiropas Valodu dienā, 26. septembrī, no plkst. 12.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā aicinām piedalīties nodarbībās un iepazīt deviņas dažādas valodas: franču, igauņu, itāļu, lietuviešu, poļu, spāņu, vācu, zviedru un zīmju. Šī gada nodarbību vadmotīvs – „Ļaujot Eiropas valodām skanēt”.
, 05. septembris
ES māja
  Eiropas Savienības māja skolām, pirmsskolas izglītības iestādēm, augstskolām, NVO un citiem interesentiem piedāvā iepazīties ar ES institūciju darbību grupu vizītēs, sniedzot informāciju par Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas darbu, Latvijas interešu pārstāvniecību un Eiropas Savienības aktualitātēm.
, 24. augusts
ES māja
Atzīmējot Eiropas Sporta nedēļu, 22. septembrī un 23. septembrī Eiropas Savienības māja, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā vērs durvis lieliem un maziem, aicinot piedalīties sportiskos un radošos pasākumos.
, 07. septembris
ES māja
  νεῶν κατάλογος “KUĢU SARAKSTS”   No 2017. gada 7.septembra līdz 3.oktobrim Rīgā, Eiropas Savienības mājas izstāžu zālē, notiks rotu dizaineres Annas Faniginas personālizstāde „Kuģu saraksts”, kas ir autores veltījums Senās Grieķijas kultūrai.
, 06. septembris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties