#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aktualitātes
ES māja
Lai izzinātu, kas ir sociālā uzņēmējdarbība, un kādu atbalstu tās attīstībai iespējams saņemt Latvijā, Eiropas Savienības māja un Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija 24. janvārī no plkst. 16.00 līdz 18.00 rīko nodarbību „Sociālā uzņēmējdarbība: no idejas līdz rezultātam”. Pasākums notiks ES mājā, 1.stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.
, 15. janvāris
ES māja
  Līdz 29. janvārim aicinām Eiropas Savienības mājā, 1. stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā aplūkot mākslas vēsturnieka un gleznotāja, Rundāles pils ilggadējā direktora Imanta Lancmaņa foto izstādi “Pilis Eiropā”. Savukārt 15. janvārī plkst. 17.00 aicinām uz lekciju par pilīm dažādās Eiropas valstīs un Latvijā.
, 04. janvāris
ES māja
Jaunākajā "Eiropas ziņas" izdevumā:
, 20. decembris
ES māja
Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Eiropas politikas pētījumu institūts (EPPI), sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju šā gada 14. decembrī rīko apaļā galda diskusiju “Eiropas politikas izaicinājumi un Latvijas politika: pētnieku ieteikumi”, kas notiks ES mājā, Rīgā. Šajā diskusijā plānots pārrunāt sekojošās Eiropas Savienībai (ES) tuvākajos gados aktuālās tēmas:
, 14. decembris
ES māja
18. decembrī, dažas dienas pirms ziemas saulgriežiem, aicinām Eiropas Savienības mājā, 1. stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā no plkst. 18.00 līdz 19.30 piedalīties latviešu seno tradīciju stāstu un danču vakarā.
, 10. decembris
Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties